Koszyk

(0)

Zespół

Dominika Światłoń

właścicielka, masażystka, refleksolog

Z wykształcenia mgr fizjoterapii, dyplomowana masażystka i refleksolog. Z miłości i pasji praktyk hawajskich masaży Lomi z wieloletnim doświadczeniem jak również certyfikowany z ramienia Aloha International Hawaii nauczyciel hawajskiej pracy z ciałem Kino Mana i masażu Lomi Lomi Nui. W lutym 2022 odbyła swoją wymarzoną podróż na Hawaje, która dała jej możliwość zaczerpnięcia Ducha Aloha u samego źródła. Swoją wiedzę na temat masaży hawajskich i refleksologii nabywała w Polsce i zagranicą szkoląc się u różnych nauczycieli. Umożliwiło jej to poznanie odmiennych przekazów oraz technik z danego zakresu co finalnie wzbogaciło jej warszat pracy i dało szerszy pogląd na dana tematykę. Szkoliła się m.in w Polskim Instytucie Refleksologii, Modern Reflexology Academy i Manzanares Method of Reflexology oraz u nauczycieli z Hawajów... Z wykształcenia mgr fizjoterapii, dyplomowana masażystka i refleksolog.

Z miłości i pasji praktyk hawajskich masaży Lomi z wieloletnim doświadczeniem jak również certyfikowany z ramienia Aloha International Hawaii nauczyciel hawajskiej pracy z ciałem Kino Mana i masażu Lomi Lomi Nui.
W lutym 2022 odbyła swoją wymarzoną podróż na Hawaje, która dała jej możliwość zaczerpnięcia Ducha Aloha u samego źródła????.

Swoją wiedzę na temat masaży hawajskich i refleksologii nabywała w Polsce i zagranicą szkoląc się u różnych nauczycieli. Umożliwiło jej to poznanie odmiennych przekazów oraz technik z danego zakresu co finalnie wzbogaciło jej warszat pracy i dało szerszy pogląd na dana tematykę.
Szkoliła się m.in w Polskim Instytucie Refleksologii, Modern Reflexology Academy i Manzanares Method of Reflexology oraz u nauczycieli z Hawajów tj. Susan Pa’iniu Floyd czy dr Maka’ala Yates oraz Mika Kaniho Kānehoalani jak również u Witolda Kucharczyka w szkole Integrated Lomilomi w Budapeszcie.

Jej praca jest jej wielką pasją dzięki czemu podchodzi do niej z ogromnym sercem. Uważa, że czuły, szanujący i empatyczny dotyk dający poczucie bezpieczeństwa i otulenia połączony z terapeutyczno – leczniczą formą przynosi najlepsze efekty w pracy z drugim człowiekiem.
Nabytą wiedzę stara się przekazywać dalej w trakcie prowadzonych przez siebie warsztatów i kursów hawajskiej pracy z ciałem Kino Mana i masażu Lomi Lomi Nui.
 

więcej

Patrycja Szlaga

masażystka, kosmetolog

Specjalistka i pasjonatka masażu cechująca się niezwykłym wyczuciem ciała i jego potrzeb. Jej masaż znajdzie uznanie zarówno u osób preferujących mocniejszy docisk jak i u tych którzy lubią oddać się błogiemu relaksowi. Posiada wysokie kompetencje z zakresu masaży twarzy, a zwłaszcza japońskiego masażu Kobido i masażu Gua Sha. Z wykształcenia jest również kosmetologiem. Ukończyła liczne specjalistyczne szkolenia na temat kosmetologii holistycznej dające szerokie spojrzenie na terapie skóry. Dzięki nabytej wiedzy i doświadczeniu z zakresu masaży twarzy oraz naturalnej pielęgnacji, nasi klienci mogą otrzymać spersonalizowany plan terapeutyczny, a także rady z zakresu slow-age/anti-age. W swojej pracy cechuje się perfekcjonizmem, a jej wrażliwość i otwartość sprawiły, że z łatwością nawiązuje pozytywne relacje z klientami. Specjalistka i pasjonatka masażu cechująca się niezwykłym wyczuciem ciała i jego potrzeb.
Jej masaż znajdzie uznanie zarówno u osób preferujących mocniejszy docisk jak i u tych którzy lubią oddać się błogiemu relaksowi.
Posiada wysokie kompetencje z zakresu masaży twarzy, a zwłaszcza japońskiego masażu Kobido i masażu Gua Sha.
Z wykształcenia jest również kosmetologiem. Ukończyła liczne specjalistyczne szkolenia na temat kosmetologii holistycznej dające szerokie spojrzenie na terapie skóry.

Dzięki nabytej wiedzy i doświadczeniu z zakresu masaży twarzy oraz naturalnej pielęgnacji, nasi klienci mogą otrzymać spersonalizowany plan terapeutyczny, a także rady z zakresu slow-age/anti-age.

W swojej pracy cechuje się perfekcjonizmem, a jej wrażliwość i otwartość sprawiły, że z łatwością nawiązuje pozytywne relacje z klientami.

więcej

Angelika Latoń

masażystka, refleksolog

Specjalistka z zakresu masaży relaksacyjno-terapeutycznych, klasycznych, work-site i hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui.
Ukończyła zaawansowane szkolenia z masażu Hadado oraz Kobido - Japońskiego Liftingu Twarzy w Akademi Spa.

Wiedzę i umiejętności z dziedziny refleksologii nabyła i wciąż poszerza w Polskim Instytucie Refleksologii.

Pasjonatka wszelkich form pracy z ciałem o cudownym troskliwym dotyku. Swoją otwartością, miłym usposobieniem i profesjonalnym podejściem sprawiła, że klienci ją uwielbiają i chętnie wybierają oferowane przez nią usługi.

Ciągle doskonali swój warsztat pracy i rozszerza horyzonty aktywnie uczestnicząc w różnych szkoleniach i kursach.

Oksana Blahitko

kosmetolog, masażystka

Dyplomowana kosmetolog oraz absolwentka szkoły medycznej na Ukrainie.

Miłośniczka holistycznego podejścia do życia i pasjonatka naturalnych metod wspierających zdrowie i urodę.
Specjalizuje się w  masażach twarzy i głowy, a w szczególności w transbukkalnym masażu z liftingiem powiek i czoła oraz Kobido (japońskim liftingu twarzy), a także masażach relaksacyjnych i orientalnych całego ciała. 
To również dzięki jej wiedzy i doświadczeniu nasi klienci mogą skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała oraz dowiedzieć się w jaki sposób najlepiej dbać o zdrowy stan swojej skóry.

W swojej pracy cechuje się perfekcjonizmem i indywidualnym podejściem, a jej wrodzona empatia pomaga w nawiązaniu dobrych relacji z klientami.