Koszyk

(0)

Zespół

Dominika Światłoń

fizjoterapeutka, masażystka, refleksolog - właścicielka studio

Z wykształcenia mgr fizjoterapii, dyplomowana masażystka i refleksolog. Z miłości i pasji praktyk hawajskich masaży Lomi z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem jak również certyfikowany z ramienia Aloha International Hawaii nauczyciel hawajskiej pracy z ciałem Kino Mana i masażu Lomi Lomi Nui. W lutym 2022 odbyła swoją wymarzoną podróż na Hawaje, która dała jej możliwość zaczerpnięcia Ducha Aloha u samego źródła. Swoją wiedzę na temat masaży hawajskich i refleksologii nabywała w Polsce i zagranicą szkoląc się u różnych nauczycieli. Umożliwiło jej to poznanie odmiennych przekazów oraz technik z danego zakresu co finalnie wzbogaciło jej warszat pracy i dało szerszy pogląd na dana tematykę. Szkoliła się m.in w Polskim Instytucie Refleksologii, Modern Reflexology Academy i Manzanares Method of Reflexology oraz u nauczycieli z... Z wykształcenia mgr fizjoterapii, dyplomowana masażystka i refleksolog.

Z miłości i pasji praktyk hawajskich masaży Lomi z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem jak również certyfikowany z ramienia Aloha International Hawaii nauczyciel hawajskiej pracy z ciałem Kino Mana i masażu Lomi Lomi Nui.
W lutym 2022 odbyła swoją wymarzoną podróż na Hawaje, która dała jej możliwość zaczerpnięcia Ducha Aloha u samego źródła????.

Swoją wiedzę na temat masaży hawajskich i refleksologii nabywała w Polsce i zagranicą szkoląc się u różnych nauczycieli. Umożliwiło jej to poznanie odmiennych przekazów oraz technik z danego zakresu co finalnie wzbogaciło jej warszat pracy i dało szerszy pogląd na dana tematykę.
Szkoliła się m.in w Polskim Instytucie Refleksologii, Modern Reflexology Academy i Manzanares Method of Reflexology oraz u nauczycieli z Hawajów tj. Susan Pa’iniu Floyd (Lomi Lomi Nui), dr Maka’ala Yates (Mana Lomi) jak również u Mika Kaniho Kānehoalani (Lomi Bone Wash i Ha Breath, Mana Akitanga (Taurumi) oraz u Witolda Kucharczyka w szkole Integrated Lomilomi w Budapeszcie.

Jej praca jest jej wielką pasją dzięki czemu podchodzi do niej z ogromnym sercem. Uważa, że czuły, szanujący i empatyczny dotyk dający poczucie bezpieczeństwa i otulenia połączony z terapeutyczno – leczniczą formą przynosi najlepsze efekty w pracy z drugim człowiekiem.
Nabytą wiedzę stara się przekazywać dalej w trakcie prowadzonych przez siebie warsztatów i kursów hawajskiej pracy z ciałem Kino Mana i masażu Lomi Lomi Nui.
 

więcej

Patrycja Szlaga

masażystka, kosmetyczka, refleksolog

Specjalistka i pasjonatka masażu cechująca się niezwykłym wyczuciem ciała i jego potrzeb. Jej masaż znajdzie uznanie zarówno u osób preferujących mocniejszy docisk jak i u tych którzy lubią oddać się błogiemu relaksowi. Posiada wysokie kompetencje z zakresu masaży twarzy, a zwłaszcza japońskiego masażu Kobido i masażu Gua Sha oraz masażu Transbukalnego. Z wykształcenia jest również kosmetologiem. Ukończyła liczne specjalistyczne szkolenia na temat kosmetologii holistycznej dające szerokie spojrzenie na terapie skóry. Dzięki nabytej wiedzy i doświadczeniu z zakresu masaży twarzy oraz naturalnej pielęgnacji, nasi klienci mogą otrzymać spersonalizowany plan terapeutyczny, a także rady z zakresu slow-age/anti-age. W swojej pracy cechuje się perfekcjonizmem, a jej wrażliwość i otwartość sprawiły, że z łatwością nawiązuje pozytywne... Specjalistka i pasjonatka masażu cechująca się niezwykłym wyczuciem ciała i jego potrzeb.
Jej masaż znajdzie uznanie zarówno u osób preferujących mocniejszy docisk jak i u tych którzy lubią oddać się błogiemu relaksowi.
Posiada wysokie kompetencje z zakresu masaży twarzy, a zwłaszcza japońskiego masażu Kobido i masażu Gua Sha oraz masażu Transbukalnego.
Z wykształcenia jest również kosmetologiem. Ukończyła liczne specjalistyczne szkolenia na temat kosmetologii holistycznej dające szerokie spojrzenie na terapie skóry.

Dzięki nabytej wiedzy i doświadczeniu z zakresu masaży twarzy oraz naturalnej pielęgnacji, nasi klienci mogą otrzymać spersonalizowany plan terapeutyczny, a także rady z zakresu slow-age/anti-age.

W swojej pracy cechuje się perfekcjonizmem, a jej wrażliwość i otwartość sprawiły, że z łatwością nawiązuje pozytywne relacje z klientami.

więcej

Tomasz Nawrocki

masażysta

Absolwent Krakowskiej Szkoły Masażu. Specjalizuje się w masażach leczniczych i relaksacyjnych dostosowując prowadzoną terapię do typu schorzenia oraz stanu fizycznego i psychicznego klienta. Bazuje głównie na technikach masażu klasycznego, sportowego, powięziowego, tkanek głębokich oraz punktów spustowych. Wykonuje również hawajskie masaże Lomi Lomi Nui oraz Mana Lomi. W pracy cechuje się indywidualnym i sumiennym podejściem do klienta. Doceniany jest w szczególności za profesjonalne i pełne szacunku nastawienie do ciała oraz wewnętrzny spokój i harmonie wyczuwalną już od pierwszego dotyku.  W wolnym czasie uwielbia aktywny wypoczynek. Jest miłośnikiem ćwiczeń z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Interesuję się również kulturą wschodu, a w szczególności rytuałami parzenia i picia herbaty. Absolwent Krakowskiej Szkoły Masażu. Specjalizuje się w masażach leczniczych i relaksacyjnych dostosowując prowadzoną terapię do typu schorzenia oraz stanu fizycznego i psychicznego klienta.

Bazuje głównie na technikach masażu klasycznego, sportowego, powięziowego, tkanek głębokich oraz punktów spustowych. Wykonuje również hawajskie masaże Lomi Lomi Nui oraz Mana Lomi.

W pracy cechuje się indywidualnym i sumiennym podejściem do klienta. Doceniany jest w szczególności za profesjonalne i pełne szacunku nastawienie do ciała oraz wewnętrzny spokój i harmonie wyczuwalną już od pierwszego dotyku.

 W wolnym czasie uwielbia aktywny wypoczynek. Jest miłośnikiem ćwiczeń z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Interesuję się również kulturą wschodu, a w szczególności rytuałami parzenia i picia herbaty.

więcej

Angelika Latoń

masażystka, refleksolog

Specjalistka z zakresu masaży relaksacyjno-terapeutycznych, klasycznych, work-site i hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui.
Ukończyła zaawansowane szkolenia z masażu Hadado oraz Kobido - Japońskiego Liftingu Twarzy w Akademi Spa.

Wiedzę i umiejętności z dziedziny refleksologii nabyła i wciąż poszerza w Polskim Instytucie Refleksologii.

Pasjonatka wszelkich form pracy z ciałem o cudownym troskliwym dotyku. Swoją otwartością, miłym usposobieniem i profesjonalnym podejściem sprawiła, że klienci ją uwielbiają i chętnie wybierają oferowane przez nią usługi.

Ciągle doskonali swój warsztat pracy i rozszerza horyzonty aktywnie uczestnicząc w różnych szkoleniach i kursach.

Mikołaj Piotrowski

masażysta

Masażysta i absolwent studiów dietetycznych.  Specjalizuje się w masażach relaksacyjnych, antycellulitowych i modelujących. Jedną z jego ulubionych form pracy z ciałem jest Maderoterapia - kolumbijski masaż ujędrniająco - drenujący z zastosowaniem drewnianych przyrządów. Wykonuje też Kobido - japoński lifting twarzy oraz terapeutyczne masaże całego ciała w tym masaż tkanek głębokich. W swojej praktyce wykorzystuje wiedzę na temat funkcjonowania ludzkiego ciała opartą o ponad 10-letnie doświadczenie w sztukach walki. Jest instruktorem karate i prowadzi zajęcia z dziećmi. Aktywność fizyczna towarzyszyła mu od najmłodszych lat. W dzieciństwie trenował taniec oraz wielokrotnie startował w zawodach w szkole pływackiej. Posiada ogromną wrażliwość do zwierząt, która zaowocowała wieloletnią fascynacją behawiorystyką psów. W pracy... Masażysta i absolwent studiów dietetycznych. 
Specjalizuje się w masażach relaksacyjnych, antycellulitowych i modelujących.
Jedną z jego ulubionych form pracy z ciałem jest Maderoterapia - kolumbijski masaż ujędrniająco - drenujący z zastosowaniem drewnianych przyrządów.
Wykonuje też Kobido - japoński lifting twarzy oraz terapeutyczne masaże całego ciała w tym masaż tkanek głębokich.

W swojej praktyce wykorzystuje wiedzę na temat funkcjonowania ludzkiego ciała opartą o ponad 10-letnie doświadczenie w sztukach walki. Jest instruktorem karate i prowadzi zajęcia z dziećmi.

Aktywność fizyczna towarzyszyła mu od najmłodszych lat. W dzieciństwie trenował taniec oraz wielokrotnie startował w zawodach w szkole pływackiej.

Posiada ogromną wrażliwość do zwierząt, która zaowocowała wieloletnią fascynacją behawiorystyką psów.

W pracy jest osobą obowiązkową, empatyczną i komunikatywną, otwartą na potrzeby drugiego człowieka. 
Uważa, że holistyczne podejście do zdrowia to podstawa. Dokłada wszelkich starań, aby jego zabiegi były nastawione na niwelowanie dolegliwości z którymi klient do niego trafia jak również, aby zapewniały uczucie spokoju i bezpieczeństwa. 

więcej