Koszyk

(0)

Główna

Masaż

Terapie twarzy

Hadado (zaawansowany Kobido)

Hadado (zaawansowany Kobido)

W Japonii istnieje wiele form technik masażu. Wiele z nich opiera się na prostych technikach liftingu podkreślających masaż lekki lub stymulujący punkty... W Japonii istnieje wiele form technik masażu. Wiele z nich opiera się na prostych technikach liftingu podkreślających masaż lekki lub stymulujący punkty akupresurowe shiatsu. Hadado to mistrzowski poziom Japońskich sztuk masażu i określenie "drogi do pięknej skóry". To połączenie starożytnych najbardziej zaawansowanych technik Kobido za współczesną wiedzą i technikami pracy mięśniowo-powięźowymi czy pracą z tkanką tłuszczową.
W Hadado jest blisko 100 technik i są one podzielone na kategorie. W każdej z tych kategorii stosuje się unikalne połączenie technik i procedur dostosowanych do stref problematycznych co przekłada się na spektakularny efekt już po pierwszych sesjach masażu. Techniki te polegają na zginaniu, prostowaniu dłoni czy palców podczas aplikacji. Pojedyncze techniki mogą uchodzić za prosty masaż, ale w rzeczywistości występują subtelne zmiany w kształcie ruchu, tempie i głębokości pracy co skutkuje wielowarstwową pracą na powierzchni skóry, tkanki tłuszczowej, powięzi i mięśni. Wybrane kategorie ruchów dobiera się indywidualnie według wskazań i problemów z jakimi trafia do nas klient.

Hadado to coś więcej niż masaż, dzięki holistycznemu podejściu, pracy wielowarstwowej i celowanych technikach to alternatywa dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. W pracy koncentrujemy się na poszczególnych obszarach:
- lifting dekoltu szyi
- problem drugiego podbródka i "wdowiego garbu"
- obszar oczu problem z obrzękiem i opadającą powieką
- bruzda nosowo-wargowa
- opadające kąciki ust i policzki

przeczytaj więcej

Cena za pojedynczy zabieg:

  • 1,5h - 250 zł

Cena w pakiecie:

Pakiet 5 masaży ważny przez 3 miesiące od daty zakupu
  • 1150 zł - 1.5h (5 x 230 zł zamiast 250 zł) 
Pakiet 10 masaży ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu
  • 2200 zł - 1.5h (10 x 220 zł zamiast 250 zł) 

ZAREZERWUJ

Booksy

Formularz kontaktowy