Koszyk

(0)

Główna

Masaż

Terapie twarzy

Kobido Deluxe - rytuał pielęgnacyjny z serum i maską

Kobido Deluxe - rytuał pielęgnacyjny z serum i maską

Rytuał będący połączeniem japońskich technik masażu z zabiegiem pięlęgnacyjnym twarzy i dekoltu.  Przebieg zabiegu: demakijaż -> masaż ->... Rytuał będący połączeniem japońskich technik masażu z zabiegiem pięlęgnacyjnym twarzy i dekoltu. 

Przebieg zabiegu: demakijaż -> masaż -> serum na naczynka  -> maska z witaminą C. 

Zabieg dedykowany jest do każdego rodzaju skóry, w szczególności dla cery naczynkowej, wrażliwej oraz skłonnej do podrażnień.

Serum silnie stymuluje produkcję kolagenu i widocznie poprawia kondycję skóry, pozostawiając ją jędrną i wygładzoną. Silnie wzmacnia delikatne naczynia krwionośne oraz łagodzi podrażnienia. Dogłębnie nawilża oraz ujędrnia skórę. Poprawia koloryt skóry nadając jej promiennego blasku. 

Maska w swoim składzie zawiera liczne składniki aktywne w tym: rutynę, witaminę C ekstrakt z alg brunatnych. Maseczka rewitalizuje cerę, odżywia i chłodzi. Pozostawia skórę ukojoną.SONOFOREZA to zabieg, w którym wykorzystywane są ultradźwięki. Celem zabiegu jest wprowadzenie substancji aktywnych z kosmetyku w głębsze warstwy naskórka. Dzięki ultradźwiękom substancje przenikają przez barierę lipidową oraz błony komórkowe wnikając do żywych warstw naskórka. Sonoforeza powoduje mikromasaż, a korzyści z tego płynące to m.in. poprawa ukrwienia naskórka, dotlenienie i nawilżenie, rozjaśnienie przebarwień, stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, poprawa struktury blizn, ujędrnienie skóry. Zabieg nie przerywa ciągłości naskórka i jest przyjemny w odczuciu. 
Wykorzystanie ultradźwięków w zabiegach kosmetologicznych wzmacnia ich efekt. 
Wskazania: trądzik, podrażnienia, rozszerzone naczynia włosowate, przebarwienia.

PEELING KAWITACYJNY w tym zabiegu wykorzystujemy zjawisko kawitacji, czyli procesu, w którym pod wpływem zmniejszenia ciśnienia następuje gwałtowna przemiana cieczy w gaz. Ultradźwięki wykorzystane w zabiegu powodują rozpad mikropęcherzyków wody na skórze, a w efekcie ich gwałtownego pękania następuje rozbicie martwego i zrogowaciałego naskórka. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny, a skóra po zabiegu jest wygładzona, naturalnie nawodniona, oczyszczona i odpowiednio przygotowana do kolejnych etapów zabiegu. 

Przeciwwskazania do sonoforezy i peelingu kawitacyjnego: obecność ciał obcych metalicznych, niewydolność krążenia, nowotwory.

przeczytaj więcej

Cena za pojedynczy zabieg:

  • Kobido Deluxe - rytuał pielęgnacyjny z serum i maską: 1h 45 min - 299 zł
  • Kobido Deluxe - rytuał pielęgnacyjny z serum i maską + sonoforeza i peeling kawitacyjny: 2 h - 344 zł 

ZAREZERWUJ

Booksy

Formularz kontaktowy