Koszyk

(0)

Główna

Masaż

Masaże hawajskie (Lomi Lomi)

Kurs tradycyjnego hawajskiego masażu LOMI LOMI NUI - szkolenie INDYWIDUALNE lub W PARZE - termin wg ustaleń

Status:

Dostępny

Dostępny

Kurs tradycyjnego hawajskiego masażu LOMI LOMI NUI - szkolenie INDYWIDUALNE lub W PARZE - termin wg ustaleń

Aloha  Rozpocznij swoją przygodę z wyjątkową i piękną sztuką masażu Lomi Lomi Nui, rozwiń uważny, świadomy i pełen szacunku dotyk. Dotyk mający... Aloha ????
????Rozpocznij swoją przygodę z wyjątkową i piękną sztuką masażu Lomi Lomi Nui, rozwiń uważny, świadomy i pełen szacunku dotyk. Dotyk mający uzdrawiającą, transformującą moc.
Poznaj nowy sposób na ukojenie ciała i ducha!????‍♀️????‍♂️
❤Kurs ma charakter praktyczny i przeznaczony jest zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z masażem jak i dla doświadczonych masażystów pragnących wzbogacić swój warsztat pracy poprzez poznanie i doświadczanie tradycyjnej hawajskiej sztuki uzdrawiania.
????Szczegóły:
– Czas trwania 30h ( 3 dni) - termin ustalamy indywidualnie ( możliwość rozłożenia szkolenia na 3 osobne dni np.  trzy niedziele)
– Kurs nastawiony jest przede wszystkim na praktykę w trakcie, której poznasz pełny miłości i akceptacji terapeutyczny dotyk lomi.
– Wielokrotnie przećwiczysz różne technik uwalniania napięć i bólu z ciała charakterystyczne dla masażu Lomi Lomi Nui jak również doświadczysz masażu na sobie. Zdobyta wiedza daje podstawy do wykonywania pełnej sesji masażu całego ciała**
– Ponadto nauczysz się specyficznych dla lomi lomi tanecznych kroków pozwalających terapeucie, bez wysiłku, balansować podczas masażu oraz zapoznasz się z historią lomi oraz wybranymi zagadnieniami z filozofii hawajskiej.
????Co więcej:
– nauczysz się organizować swoje miejsce pracy,
– dowiesz się jak dostosować odpowiednią dla siebie wysokość stołu do masażu
– poznasz ergonomię pracy masażysty oraz właściwe rozłożenie przedmiotów używanych podczas zabiegu,
– nauczysz się sprawdzonych i uniwersalnych metod zapewniania komfortu osobie masowanej (praca z ręcznikiem, używanie ciepłych olejów).
– zapoznasz się z rodzajami olejów bazowych używanych do masażu,
– dodatkowo omówione zostaną najważniejsze zagadnienia związane z wykonywaniem masażu oraz podstawy anatomii.
????Praktyka: (godziny)
1 dzień – nauka fregaty i praca z tylna częścią ciała. (9-19)
2 dzień – rotacje i praca z przednią częścią ciała (9-19)
3 dzień - praca całościowa + rozdanie dyplomów (9-19)
????Inwestycja:
✔ 2990 zł - cena w przypadku kursu indywidualnego
✔ 1700 zł / os. - w przypadku kursu dla dwóch osób
Cena obejmuje:
– udział w kursie,
– skrypt szkoleniowy,
– pareo
– 2h konsultację po zakończonym kursie.

**Kurs Masażu Lomi Lomi Nui jest główną częścią kursu hawajskiej pracy z ciałem Kino Mana.
Po ukończeniu kolejnych składowych Kino Mana tj. Kahi Loa (szamański masaż żywiołów), rytuały hawajskie, elementy filozofii Huny i tańca Hula oraz praca z oddechem i automasaż adept otrzymuje dyplom odbycia pełnego kursu hawajskiej pracy z ciałem Kino Mana i ma możliwość kontunuowania nauki u nauczycielki z Hawajów Susan Painiu Floyd

????O mnie:
Nazywam się Dominika Światłoń.
Z wykształcenia jestem mgr fizjoterapii, dyplomowaną masażystką i refleksologiem. Z miłości i pasji oraz wieloletniego doświadczenia jestem również praktykiem hawajskich masaży i certyfikowanym nauczycielem hawajskiej pracy z ciałem Kino Mana i masażu Lomi Lomi Nui z ramienia Aloha International na Hawajach.
W lutym 2022 odbyłam swoją wymarzona podróż na Hawaje, która dała mi możliwość zaczerpnięcia Ducha Aloha u samego źródła????

Swoją wiedzę nabywałam u nauczycieli w Polsce i zagranicą ucząc się różnych rodzajów masaży hawajskich co znacznie wzbogaciło mój warszat pracy.
Do moich nauczycieli należą Susan Pa’iniu Floyd (Lomi Lomi Nui), dr Maka’ala Yates (Mana Lomi), Mika Kaniho Kānehoalani (Lomi Bone Wash i Ha Breath), Mana Akitanga (Taurumi), Daria Bidzińska-Rosłońska (Lomi Lomi Nui) oraz Witold Kucharczyk (Lomilomi Integrated).

Moja praca jest moją wielką pasją dzięki czemu podchodzę do niej z ogromnym sercem. Uważam, że czuły, szanujący i empatyczny dotyk dający poczucie bezpieczeństwa i otulenia połączony z terapeutyczno – leczniczą formą przynosi najlepsze efekty w pracy z drugim człowiekiem.

Zapraszam Cię serdecznie w tą niezwykłą podróż do siebie????

przeczytaj więcej

Prowadzący: Dominika Światłoń

Cena: 2 990 zł

Miejsce: Kraków

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Pozostałe kursy

ZOBACZ WSZYSTKIE

Formularz kontaktowy