Koszyk

(0)

Główna

Masaż

Masaże hawajskie (Lomi Lomi)

Certyfikowany kurs hawajskiej pracy z ciałem KINO MANA i masażu LOMI LOMI NUI od podstaw

Status:

Dostępny

Dostępny

Certyfikowany kurs hawajskiej pracy z ciałem KINO MANA i masażu LOMI LOMI NUI od podstaw

Aloha  Rozpocznij swoją przygodę z wyjątkową i piękną sztuką masażu Lomi Lomi Nui. Rozwiń uważny, świadomy i pełen szacunku dotyk. Dotyk mający... Aloha ????
????Rozpocznij swoją przygodę z wyjątkową i piękną sztuką masażu Lomi Lomi Nui. Rozwiń uważny, świadomy i pełen szacunku dotyk. Dotyk mający uzdrawiającą, transformującą moc.
❤Poznaj hawajskie rytuały i idee życiowe jak również taniec hula oraz oddech Ha i doświadczaj nowego, pięknego sposobu na ukojenie ciała i ducha!????‍♀️????‍♂️

Kurs obejmuje naukę:
- dwóch masaży hawajskich: 
  • Lomi Lomi Nui (tradycyjny świątynny masaż)
  • Kahi Loa (szamański hawajski masaż żywiołów)
- rytuałów hawajskich i elementów filozofii Huny,
- elementów tańca Hula (Fregata - niezbędna przy masażu Lomi Lomi Nui),
- pracę z oddechem i automasaż.
 
Kurs zakończony jest dyplomem odbycia pełnego podstawowego kursu hawajskiej pracy z ciałem Kino Mana (I i II) wg wytycznych Aloha International i daje możliwość kontunuowania nauki na kolejnych stopniach u nauczycielki z Hawajów Susan Painiu Floyd.

????Szkolenie ma charakter praktyczny i przeznaczony jest zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z masażem jak i dla doświadczonych masażystów pragnących wzbogacić swój warsztat pracy poprzez poznanie i doświadczanie tradycyjnej hawajskiej sztuki uzdrawiania.
????Szczegóły:
– Czas trwania: 85h (8 dni)
– Kurs nastawiony jest przede wszystkim na praktykę w trakcie, której poznasz pełen miłości i akceptacji terapeutyczny dotyk lomi.
– Wielokrotnie przećwiczysz różne technik uwalniania napięcia i bólu z ciała charakterystyczne dla Lomi Lomi Nui jak również doświadczysz masażu na sobie. Zdobyta wiedza daje podstawy do wykonywania pełnej sesji masażu całego ciała
– Ponadto nauczysz się specyficznych dla lomi lomi tanecznych kroków pozwalających terapeucie, bez wysiłku, balansować podczas masażu 
– zapoznasz się z historią lomi oraz wybranymi zagadnieniami filozofii hawajskiej i dowiesz się jak zastosować tą uniwersalną wiedzy w życiu codziennym
– doświadczysz piękna hawajskich rytuałów
– będziesz również pracować z własnymi blokadami i uwalnianiem napięć poprzez techniki oddechowe i automasaż
????Co więcej:
– nauczysz się organizować swoje miejsce pracy,
– dowiesz się jak dostosować odpowiednią dla siebie wysokość stołu do masażu
– poznasz ergonomię pracy masażysty oraz właściwe rozłożenie przedmiotów używanych podczas zabiegu,
– nauczysz się sprawdzonych i uniwersalnych metod zapewniania komfortu osobie masowanej (praca z ręcznikiem, używanie ciepłych olejów).
– zapoznasz się z rodzajami olejów bazowych używanych do masażu,
– dodatkowo omówione zostaną najważniejsze zagadnienia związane z wykonywaniem masażu oraz podstawy anatomii.

????Inwestycja:
✔ 2250 zł - cena regularna
✔ 2050 zł - przy rezerwacji miejsca do 15.06.2023
✔ 1950 zł - przy rezerwacji miejsca do 15.05.2023
✔ 1500 zł - absolwenci moich kursów: "Intensywny, kameralny kurs Lomi Lomi Nui od podstaw" oraz "Indywidualny kurs Lomi Lomi Nui"
 ✔ 1100 zł - absolwenci moich kursów hawajskiej pracy z ciałem Kino Mana (I i II) i masażu Lomi Lomi Nui od podstaw

Cena obejmuje:
– udział w kursie,
– skrypt szkoleniowy,
– pareo.

*w celu rezerwacji miejsca wymagana jest wcześniejsza bezzwrotna zaliczka w wysokości 650 zł. W przypadku odwołania udziału w kursie na więcej niż 30 dni przed jego rozpoczęciem, zaliczka może być wykorzystana na poczet kolejnej edycji tego samego lub innego oferowanego przez nas kursu.  

Cena za zakwaterowanie i wyżywienie dodatkowo płatna u gospodarza obiektu. 
1600 zł - 8 dniowy pobyt wraz z wyżywieniem

????O mnie:
Nazywam się Dominika Światłoń.
Z wykształcenia jestem mgr fizjoterapii, dyplomowaną masażystką i refleksologiem. Z miłości i pasji oraz wieloletniego doświadczenia jestem również praktykiem hawajskich masaży i certyfikowanym nauczycielem hawajskiej pracy z ciałem Kino Mana i masażu Lomi Lomi Nui z ramienia Aloha International na Hawajach.
W lutym 2022 odbyłam swoją wymarzona podróż na Hawaje, która dała mi możliwość zaczerpnięcia Ducha Aloha u samego źródła????
Swoją wiedzę nabywałam u nauczycieli w Polsce i zagranicą ucząc się różnych rodzajów masaży hawajskich co znacznie wzbogaciło mój warszat pracy.
Do moich nauczycieli należą Susan Pa’iniu Floyd (Lomi Lomi Nui), dr Maka’ala Yates (Mana Lomi), Mika Kaniho Kānehoalani (Lomi Bone Wash i Ha Breath), Daria Bidzińska-Rosłońska (Lomi Lomi Nui) oraz Witold Kucharczyk (Lomilomi Integrated).
Moja praca jest moją wielką pasją dzięki czemu podchodzę do niej z ogromnym sercem. Uważam, że czuły, szanujący i empatyczny dotyk dający poczucie bezpieczeństwa i otulenia połączony z terapeutyczno – leczniczą formą przynosi najlepsze efekty w pracy z drugim człowiekiem.

Zapraszam Cię serdecznie w tą niezwykłą podróż do siebie????

przeczytaj więcej

Prowadzący: Dominika Światłoń

Cena: 2 250 zł

Termin: 27.08.2023 - 03.09.2023

Miejsce: Buczynowa Dolina, Beskid Niski

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Pozostałe kursy

ZOBACZ WSZYSTKIE

Formularz kontaktowy