Koszyk

(0)

Główna

Masaż

Masaże hawajskie (Lomi Lomi)

Intensywny, kameralny kurs tradycyjnego hawajskiego masażu LOMI LOMI NUI od podstaw

Status:

Dostępny

Dostępny

Intensywny, kameralny kurs tradycyjnego hawajskiego masażu LOMI LOMI NUI od podstaw

Aloha  Rozpocznij swoją przygodę z wyjątkową i piękną sztuką masażu Lomi Lomi Nui w kameralnym gronie 3-4 osób. Rozwiń uważny, świadomy... Aloha ????

????Rozpocznij swoją przygodę z wyjątkową i piękną sztuką masażu Lomi Lomi Nui w kameralnym gronie 3-4 osób.
Rozwiń uważny, świadomy i pełen szacunku dotyk. Dotyk mający uzdrawiającą, transformującą moc.
Poznaj nowy sposób na ukojenie ciała i ducha!????‍♀️????‍♂️

❤Kurs ma charakter praktyczny i przeznaczony jest zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z masażem jak i dla doświadczonych masażystów pragnących wzbogacić swój warsztat pracy poprzez poznanie i doświadczanie tradycyjnej hawajskiej sztuki uzdrawiania.

????Szczegóły:
– Czas trwania 40 h (4 dni)
– Kurs nastawiony jest przede wszystkim na praktykę w trakcie, której poznasz pełen miłości i akceptacji terapeutyczny dotyk lomi.
– Wielokrotnie przećwiczysz różne technik uwalniania napięć i bólu z ciała charakterystyczne dla Lomi Lomi Nui jak również doświadczysz masażu na sobie. Zdobyta wiedza daje podstawy do wykonywania pełnej sesji masażu całego ciała
– Ponadto nauczysz się specyficznych dla lomi lomi tanecznych kroków pozwalających terapeucie, bez wysiłku, balansować podczas masażu oraz zapoznasz się z historią lomi oraz wybranymi zagadnieniami z filozofii hawajskiej.

????Co więcej:
– nauczysz się organizować swoje miejsce pracy,
– dowiesz się jak dostosować odpowiednią dla siebie wysokość stołu do masażu
– poznasz ergonomię pracy masażysty oraz właściwe rozłożenie przedmiotów używanych podczas zabiegu,
– nauczysz się sprawdzonych i uniwersalnych metod zapewniania komfortu osobie masowanej (praca z ręcznikiem, używanie ciepłych olejów).
– zapoznasz się z rodzajami olejów bazowych używanych do masażu,
– dodatkowo omówione zostaną najważniejsze zagadnienia związane z wykonywaniem masażu oraz podstawy anatomii.

????Praktyka: (godziny)
✔1 dzień – nauka fregaty i praca z tylna częścią ciała. (9-19)
✔2 dzień – rotacje i praca z przednią częścią ciała (9-19)
✔3 dzień - praca całościowa: jest to czas na omówienie i dopracowanie elementów sprawiających największe trudności z dwóch poprzednich dni (9-19)
✔4 dzień - praca całościowa ( dzień świątynny w trakcie którego podarujesz i otrzymasz pełną 2h sesję masażu Lomi Lomi Nui) + rozdanie dyplomów (9-19)

????Inwestycja:
✔ 1890 zł - cena regularna 
✔ 1750 zł - przy rezerwacji miejsca do 15.03.2023

Cena obejmuje:
– udział w kursie,
– skrypt szkoleniowy,
– pareo.

*w celu rezerwacji miejsca wymagana jest wcześniejsza bezzwrotna zaliczka w wysokości 400 zł. W przypadku odwołania udziału w kursie na więcej niż 21 dni przed jego rozpoczęciem, zaliczka może być wykorzystana na poczet kolejnej edycji tego samego lub innego oferowanego przez nas kursu.  

**Kurs Masażu Lomi Lomi Nui jest główną częścią kursu hawajskiej pracy z ciałem Kino Mana.
Po ukończeniu kolejnych składowych Kino Mana tj. Kahi Loa (szamański masaż żywiołów), rytuały hawajskie, elementy filozofii Huny i tańca Hula oraz praca z oddechem i automasaż adept otrzymuje dyplom odbycia pełnego kursu hawajskiej pracy z ciałem Kino Mana i ma możliwość kontunuowania nauki u nauczycielki z Hawajów Susan Painiu Floyd


????O mnie:
Nazywam się Dominika Światłoń.
Z wykształcenia jestem mgr fizjoterapii, dyplomowaną masażystką i refleksologiem. Z miłości i pasji oraz wieloletniego doświadczenia jestem również praktykiem hawajskich masaży i certyfikowanym nauczycielem hawajskiej pracy z ciałem Kino Mana i masażu Lomi Lomi Nui z ramienia Aloha International na Hawajach.
W lutym 2022 odbyłam swoją wymarzona podróż na Hawaje, która dała mi możliwość zaczerpnięcia Ducha Aloha u samego źródła????

Swoją wiedzę nabywałam u nauczycieli w Polsce i zagranicą ucząc się różnych rodzajów masaży hawajskich co znacznie wzbogaciło mój warszat pracy.
Do moich nauczycieli należą Susan Pa’iniu Floyd (Lomi Lomi Nui), dr Maka’ala Yates (Mana Lomi), Mika Kaniho Kānehoalani (Lomi Bone Wash i Ha Breath), Daria Bidzińska-Rosłońska (Lomi Lomi Nui) oraz Witold Kucharczyk (Lomilomi Integrated).

Moja praca jest moją wielką pasją dzięki czemu podchodzę do niej z ogromnym sercem. Uważam, że czuły, szanujący i empatyczny dotyk dający poczucie bezpieczeństwa i otulenia połączony z terapeutyczno – leczniczą formą przynosi najlepsze efekty w pracy z drugim człowiekiem.

Zapraszam Cię serdecznie w tą niezwykłą podróż do siebie????

przeczytaj więcej

Prowadzący: Dominika Światłoń

Cena: 1 890 zł

Termin: 30.04.2023 - 03.05.2023

Miejsce: Kraków

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Pozostałe kursy

ZOBACZ WSZYSTKIE

Formularz kontaktowy