Koszyk

(0)

Główna

Masaż

Masaże hawajskie (Lomi Lomi)

KAHI LOA (hawajski masaż żywiołów) - warsztat (15.09.2024)

Status:

Dostępny

Dostępny

KAHI LOA (hawajski masaż żywiołów) - warsztat (15.09.2024)

Aloha Jeśli chętnie korzystasz z form przynoszących stan harmonii, spokoju i połączenia z naturą oraz lubisz doświadczać nowego i pogłębiać... Aloha????

Jeśli chętnie korzystasz z form przynoszących stan harmonii, spokoju i połączenia z naturą oraz lubisz doświadczać nowego i pogłębiać swój własny rozwój to ten warsztat może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

KAHI LOA to energetyczny masaż związany z wizualizacją siedmiu hawajskich żywiołów. Wywodzi się ze starej, szamańskiej sztuki uzdrawiania rodziny Serga Kahili Kinga.

DLA KOGO JEST WARSZTAT❓:????
✔dla wszystkich, dla dużych???? i małych????
✔dla doświadczonych masażystów pragnących poznać nowy sposób pracy z ciałem i poszerzyć swoją ofertę o tradycyjne hawajskie sztuki uzdrawiania
✔dla osób nie zajmujących się masażem, które chcą wyciszyć ciało i umysł podczas praktyki w zaciszu domowym

????Warsztat jest prowadzony w kameralnym gronie w którym doświadczysz mocy żywiołów na własnym ciele.
????Poznasz delikatny, relaksujący i bardzo odprężający, ale zarazem wyjątkowo głęboko poruszający energetycznie hawajski masaż Kahi Loa.
????Siła Kahi Loa tkwi w jego prostocie i łatwości wykonania dlatego dostępny jest również dla osob na codzień nie zajmujące się masażem.

????????????????????????????????????????????

Na warsztacie omówione zostaną poszczególne żywioły i opanujesz metody łączenia się z każdym z nich aby następnie podarować i otrzymać pełną 1,5-2h sesje masażu Kahi Loa.

????????????????????????????????????????????

Osoba masowana pozostaje w wygodnym ubraniu ponieważ masaż wykonywany jest bez użycia oleju.

????????????????????????????????????????????

????
Czas trwania: ~ 6,5 h ( nd 10.00 - 16.30 )
Inwestycja: 650 zł 

*w celu rezerwacji miejsca wymagana jest wcześniejsza bezzwrotna zaliczka w wysokości 200 zł wpłacona do 01.09.2024

*Jeśli jesteś zainteresowany/a certyfikatem z odbycia warsztatu poinformuj mnie proszę najpóźniej do dwóch dni przed terminem warsztatu.


????Warsztat jest częścią kursu hawajskiej pracy z ciałem Kino Mana.
W przypadku chęci dalszej nauki i ukończenia kolejnej (głównej) składowej Kino Mana jakim jest kurs masażu Lomi Lomi Nui (hawajskiego świątynnego masażu) oraz nauk huny i rytuałów hawajskich adept otrzymuje dyplom odbycia pełnego kursu hawajskiej pracy z ciałem Kino Mana i ma możliwość kontunuowania nauki u nauczycielki z Hawajów Susan Painiu Floyd.

????O mnie:
Nazywam się Dominika Światłoń.
Z wykształcenia jestem mgr fizjoterapii, dyplomowaną masażystką, naturopatką i refleksologiem. Z miłości i pasji oraz ponad dziewięcioletniego doświadczenia jestem również praktykiem hawajskich masaży, a od 2019 roku nauczycielem hawajskiej pracy z ciałem Kino Mana i masażu Lomi Lomi Nui certyfikowanym z ramienia Aloha International na Hawajach.
W lutym 2022 odbyłam swoją wymarzona podróż na Hawaje, która dała mi możliwość zaczerpnięcia Ducha Aloha u samego źródła????

Swoją wiedzę nabywałam u nauczycieli w Polsce i zagranicą ucząc się różnych rodzajów masaży hawajskich co znacznie wzbogaciło mój warszat pracy.
Do moich nauczycieli należą Susan Pa’iniu Floyd (Lomi Lomi Nui), dr Maka’ala Yates (Mana Lomi), Mika Kaniho Kānehoalani (Lomi Bone Wash i Ha Breath), Mana Akitanga ( Taurumi), Daria Bidzińska-Rosłońska (Lomi Lomi Nui) oraz Witold Kucharczyk (Lomilomi Integrated).
Moja praca jest moją wielką pasją dzięki czemu podchodzę do niej z ogromnym sercem. Uważam, że czuły, szanujący i empatyczny dotyk dający poczucie bezpieczeństwa i otulenia połączony z terapeutyczno – leczniczą formą przynosi najlepsze efekty w pracy z drugim człowiekiem.

Zapraszam Cię serdecznie w tą niezwykłą podróż do siebie????

przeczytaj więcej

Prowadzący: Dominika Światłoń

Cena: 650 zł

Termin: 15.09.2024 - 15.09.2024

Miejsce: Kraków

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Pozostałe kursy

ZOBACZ WSZYSTKIE

Formularz kontaktowy