Koszyk

(0)

Główna

Masaż

Terapie twarzy

Warsztat automasażu twarzy (21.04.2024)

Status:

Niedostępny

Niedostępny

Warsztat automasażu twarzy (21.04.2024)

Witaj Jeśli jesteś fanem/ką świadomej pielęgnacji oraz holistycznego podejścia do skóry twarzy i jej okolic, chcesz zachować jak najdłużej blask... Witaj ☺️
Jeśli jesteś fanem/ką świadomej pielęgnacji oraz holistycznego podejścia do skóry twarzy i jej okolic, chcesz zachować jak najdłużej blask i zdrowy wygląd skóry, zapraszam do zapoznania się z dalszym opisem oraz programem warsztatu!

????????‍♀️Automasaż twarzy i okolic:
Omówimy techniki automasażu, na który składać będzie się wiedza z zakresu masażu kosmetycznego, elementy kobido, akupunktury, masażu transbukalnego oraz technik autorskich.

Korzyści płynące z automasażu:
➡️ działanie slow age/anti age na skórę- zapobiegaj powstawaniu zmarszczek, spłycaj już istniejące!
➡️ przyspieszony metabolizm komórkowy- zdrowa skóra, to skóra pełna blasku; poprawa kolorytu skóry, praca na bliznach potrądzikowych, uszczelnianie ścian naczyń krwionośnych.
➡️ lepsze ukrwienie skóry- a co za tym idzie, skóra lepiej odżywiona i dotleniona.
➡️ niwelowanie napięć mięśniowych i uczucia sztywności mięśni twarzy i jej okolic- wspiera niwelowanie bólów głowy oraz problemu bruksizmu.
➡️ lepszy przepływ limfy- problem opuchniętej twarzy? Zajmiemy się tym!
➡️ większa przenikalność składników aktywnych ze środków poślizgowych (kremów, olejów, serów)

Co oferuje udział w warsztacie?
✅ przedstawiona i omówiona zostanie mapa mięśni twarzy,
✅ poznasz podstawowe techniki masażu twarzy i jej okolic, które będziesz mógł/mogła wykonywać na własnej skórze oraz swoich bliskich,
✅ wykonasz oraz otrzymasz pełny ok 30-45 minutowy masaż twarzy,
✅ porozmawiamy o wybranych olejach i olejkach eterycznych wspierających pielęgnacje skóry,
✅ będziesz miał/a możliwość wzięcia udziału w otwartej dyskusji na tematy frustrujące Cie w kwestii masażu/pielęgnacji skóry, a wszystko to w luźnej i ciepłej atmosferze,
✅ warsztat NIE jest kursem, a omawiane ćwiczenia i tematy są na użytek własny. Nie wykluczone jednak, że to będzie piękny początek z masażem twarzy, który popchnie Cię do dalszej edukacji w tym zakresie????

Szczegóły:
-Inwestycja: 250zł
-Czas trwania: ~3h (16:00-19:00)
-Na spotkanie zabierz wygodne ubranie niekrępujące ruchów, bluzkę z dekoltem na ramiączkach lub bez nich.

*w celu rezerwacji miejsca wymagana jest wcześniejsza bezzwrotna zaliczka w wysokości 50 zł wpłacona najpóźniej do dnia 07.04.2024.

O mnie:
 Nazywam się Patrycja Szlaga.
Jestem kosmetyczką, masażystą. Ukończyłam wiele kursów, szkoleń, warsztatów zasięgając wiedzy z różnych źródeł, ucząc się od najlepszych praktyków zawodowych z różnych dziedzin związanych z kosmetologią, medycyną oraz masażem (m.in. W Instytucie Medycyny Zapobiegawczej, Akademii Spa, Medical School, Scura - dr. Alicja Śliwowska) co pozwoliło mi na stworzenie własnego, unikatowego stylu pracy z twarzą. Jestem pasjonatką holistycznej pracy z klientem, każde ciało traktuje z należytym szacunkiem, ciepłem i indywidualnością. Obecnie jestem w trakcie nauki zawodu refleksologa w Polskim Instytucie Refleksologii.
Zapraszam Cię serdecznie ????????‍♀️
Patrycja Szlaga

przeczytaj więcej

Prowadzący: Patrycja Szlaga

Cena: 250 zł

Termin: 21.04.2024 - 21.04.2024

Miejsce: Kraków

POWIADOM O KURSACH

Pozostałe kursy

ZOBACZ WSZYSTKIE

Formularz kontaktowy