Koszyk

(0)

MADEROTERAPIA zabiegiem czerwca. Rezerwuj z 15% rabatem!
Autor

Mikołaj Piotrowski

Maj 31, 2024

MADEROTERAPIA zabiegiem czerwca. Rezerwuj z 15% rabatem!

Maderoterapia wygrała w głosowaniu na zabieg miesiąca czerwca, i będzie dostępna przez cały miesiąc z 15% rabatem.

Maderoterapia to kolumbijska metoda masażu, która cieszy się coraz to większą popularnością na całym świecie jako skuteczna metoda redukcji cellulitu i modelowania sylwetki.

W trakcie zabiegu maderoterapii, masażysta wykorzystuje drewniane elementy, takie jak rolki, wałki i deski do opracowania różnych partii ciała. Przyrządy te wykonane są z naturalnego drewna co pozwala  zapewnić bezpieczeństwo i higienę zabiegu.

Sam zabieg rozpoczyna się od wstępnego drenażu limfatycznego i manualnego opracowania poszczególnych partii ciała. Do przeprowadzenia części głównej zabiegu, maderterpeuta wykorzystuje się drewniane wałki o różnych kształtach i rozmiarach, co pozwala na idealne dopasowanie przyrządów do opracowywanego fragmentu ciała.

W pierwszej kolejności wykorzystywany jest wałeczek kolczasty, którego zadaniem jest wstępne polepszenie ukrwienia skóry.
drugim wałkiem jest wałek drenujący, który służy poprawy przepływu krwi i limfy, a także do rozluźnienia powięzi i mięśni oraz głębszych warstw tkanki skórnej i podskórnej.

Wałek na długim ramieniu, jest trzecim wałkiem który wykorzystywany jest przez maderoterapeutę do opracowania trudniej dostępnych miejsc. Jego budowa pozwala na dokładne przekrwienie powierzchowne tkanki i oddziaływanie na tkankę tłuszczową.
czwartym wałkiem jest wałek księżycowy. jego kształt, przypominający księżyc pozwala na  pobudzenie mikrokrążenia, a także odpowiednie rozgrzanie tkanki podskórnej.

Ostatnim stosowanym wałkiem jest wałek kasztanowy, który, dzięki swoim ruchomym sześciennym elementom, jest w stanie dogłębnie wniknąć w tkankę tłuszczową, rozbijając ją i unosząc tkankę podskórną do góry.

Na sam koniec maderoterapueta wykorzystuje deskę drenująco-modelującą, która usprawnia pozbycie się rozbitej tkanki tłuszczowej. Przyrząd ten ma również działanie drenujące i modelujące, co pozwala na usprawnienie przepływu limfy i wymodelowanie sylwetki.

Zabieg ten ujędrnia skórę, redukuje widoczność cellulitu, zmniejsza obwód ciała, a także niweluje zastoje limfatyczne i  może pomóc w redukcji bólu mięśniowego i stawowego poprzez ułatwienie przepływu krwi i limfy oraz zwiększenie elastyczności tkanek miękkich.

 
Wyświetlenia

28

Komentarze

0

POWRÓT

Komentarz