Koszyk

(0)

TERAPIA MASAŻEM ŁONA czyli fenomenalna ceremonia powrotu do siebie. Nowość na rynku Polskim, dostępna w naszym gabinecie.
Autor

Dominika Światłoń

Kwiecień 07, 2023

TERAPIA MASAŻEM ŁONA czyli fenomenalna ceremonia powrotu do siebie. Nowość na rynku Polskim, dostępna w naszym gabinecie.

Kiedy kobieta nawiązuje połaczenie ze swoim łonem, najpierw fizycznie, a potem energetycznie - staje w centrum swojej mocy i staje się pierwotnie , dziko nietykalna. 

Kiedy odzyskuje powiązanie z łonem, rzuca światło dzienne na wszystkie pokoleniowe nadużycia, traumy, żale zepchnięte w cień, które nosili w sobie przodkowie z linii matki. Uzdrawia siebie, wszystkie kobiety przed nią i wszystkie kobiety, które dopiero nadejdą.

Kiedy kobieta nawiąże połaczenie ze swoim łonem, odzyskuje przyjemność, seksualnośc, swoje nieuparte dążenie do tego, co sprawia, że czuje się przebudzona, żywa i ma radykalną kontrolę.
Budzi w sobie Boginię, która leży w niej uśpiona, czekając na powstanie.
Cała. Autentyczna. Uprawomocniona. Wyrównana.

Więc...dlaczego łono?
Ponieważ jest to miejsce, gdzie gwiezdny pył zamienia się w cząsteczki, a Wszechświat wkracza, by zaczęło się ŻYCIE.
????


Terapia Masażem Łona jest nieinwazyjną, zewnętrzną techniką masażu nastawioną na powrót do swojego ciała, swojej przyjemności, swojego centrum twórczości i witalności w życiu.
Obejmuje elementy neuronauki, teorii traumy dziedziczonej i wczesnych lat życia, pracy z ciałem z Chińskiej medycyny, akupresury, masażu holistycznego, Chińskiego masażu narządów Chi Nei Tsang, terapii czaszkowo-krzyżowa, pracy oddechowej, refleksologii, pracy energetycznej, owijania ciała chustami Rebozo oraz innych elementów medycyny Majów. Fizjologiczne efekty tej pracy są głęboko skorelowane z jej wpływem na uwalnianie bólu, smutku i traumy (z wczesnych lat życia oraz pokoleniowej) w naszych ciałach - a zwłaszcza w przestrzeni łona u kobiety.

Masaż ma na celu zwiększenie przepływu krwi oraz dostarczenie tlenu i składników odżywczych do kości krzyżowej i ogonowej, całego obszaru brzucha, do przepony, do przestrzeni łonowej oraz wewnętrznej części uda, uwalniając tym samym traumy w nich zawarte- zarówno te związane ze wczesnymi doświadczeniami życiowymi, jak i tymi odziedziczonymi w wyniku epigenetyki.
 
Poprzez uwolnienie napięcia od nagromadzonego stresu i emocji, masaż doprowadza wewnętrzne organy jamy brzusznej do właściwej pozycji dla optymalnego funkcjonowania i wyższego samopoczucia (ponad 80% produkcji serotoniny w naszym organizmie odbywa się w jelitach). Technika polega na łagodzenia zatorów i blokad, aby poprawić przepływ energii i płynów w układzie krążenia, limfatycznym i nerwowym, tak, aby zapobiec progresji objawów chorób.

Masaż Łona pomaga w:
  • bólu menstruacyjnym,
  • niweluje objawy endometriozy,
  • obfitych miesiączkach i krzepnięciu krwi,
  • mięśniakach macicy,
  • zablokowanych jajowodach,
  • zrostach miednicy,
  • przechylonej macicy,
  • PCOS,
  • objawach menopauzy i nieregularnych cyklach.
  • może również pomóc w stanach trawiennych, takich jak zaparcia, biegunka, IBS, czy wzdęcia. 
Aia June - Powrót do Łona
Wyświetlenia

756

Komentarze

0

POWRÓT

Komentarz